Gerçekten ne kadar bir araya geldiğimi biraz incittim
Hava gerçekten baharın yaklaştığı için çok sıcak! Hepiniz öyle hissetmiyor musunuz?Şimdi hava ısınmaya başladıkça, vücudumu rahatlatmanın ve tekrar çok çalışmanın zamanı geldiğini düşünüyorum!Ama geçen hafta yeni bir iş bulmak için hareket ettim, bu yüzden yorgunluğum birikmeye devam etti. Vücudumu serin bir şekilde serbest bıraktım ve bugün Vücut Derisi'ne gittim!Vücut Derisi Bucheon Masaj Bucheon Estetik Mağazası […]

Hava gerçekten baharın yaklaştığı için çok sıcak! Hepiniz öyle hissetmiyor musunuz?
Şimdi hava ısınmaya başladıkça, vücudumu rahatlatmanın ve tekrar çok çalışmanın zamanı geldiğini düşünüyorum!Ama geçen hafta yeni bir iş bulmak için hareket ettim, bu yüzden yorgunluğum birikmeye devam etti. Vücudumu serin bir şekilde serbest bıraktım ve bugün Vücut Derisi'ne gittim!
Vücut Derisi Bucheon Masaj Bucheon Estetik Mağazası ile ünlü bir zincir mağazasıdır. Ülke genelinde çeşitli yerlerde mağazalara sahip bir estetik markasıdır!Özellikle Altın Bakım olarak çok iyi bilinir ve buradaki masaj mağazası geçen yıl bir kez ziyaret ettiğim ve gördüğüm en tanıdık yerlerden biri!
Mağazanın yeri de harika! 1 numaralı istasyondan çıkın ve yaklaşık 100 metre sağa yürüyün!Parlak gündüzleri çok iyi değildim, ama bu bir işaret. Binanın ikinci katında ve karşı tarafta Nonghyup Bank var.
Mağaza geniş değil, ama rahat. Hafta içi gündüz ziyarete geldiğimde bile bakım alan bazı müşteriler var!Umarım bu kadar ünlüdür, çünkü masaj dükkanı buralarda oldukça ünlüdür. Mağazanın her yerinde altın bakım hakkında iyi bir bilginiz vardır.
Hemen, çalışanınız bana bakım için bir yer rehberlik etti. ~ Eunggok masaj dükkanı bakım için çok fazla yer var, bu yüzden önceden rezervasyon yaparsanız, ziyaret edebilirsiniz. ~
Bugün, ogogok mağazasında bakım için yerim var!İki kişilik bir odadayım, ama yalnızım, bu yüzden kendi başıma bakım alacağım. Ne zaman kız arkadaşımla gelip bu bakımı alabilirim? Oda çok sıcaktı. Çalışanınız yatak için yeterince sıcaktı. Baktığın için teşekkürler. Pantolonum şortumla değiştirilebilmesi için bana bir kıyafet hazırladı.
Bugün arka telgrafı alacağım! Arka telgraf baldır ve ayak izi ile birlikte geliyor!60 dakikalık bir süre. ~ Bacaklar aldıktan sonra daha da uzun olacak ve sırt ve omuzlar hakkında konuşmadan gerçekten ısınacak. ~
Her şeyden önce, arka bakımdan geldim ~ Her zaman Estetik Mağazaya gelirsem, neredeyse bir numaraya giderim. Bel ve boyun gibi bir ofis çalışanıyım. Bel ve boyun için çok kötü. Özellikle, omuz ve boyun için çok kötü. Çok dikkatlice idare ettiğin için çok heyecanlandım!Kan ve servikal çizgi boyunca masaj yapar ve nerede kötü olduğunu hemen yakalar. Bu yüzden uzmanlara bırakacağım.
Özellikle, Vücut Derisi'ne gelirseniz, altın bakıma gerçekten ihtiyacınız olduğunu öneririm!Bu gerçekten saf altından yapılmış, bu yüzden toksinler deşarjı ile daha iyi bir vücut geliştirmeye yardımcı olmak için gerçekten iyi! Şahsen, size tavsiye ederim.
Bakım bittiğinde, paketin sonuna kadar koyalım ~ Bu paket zamanla ısınır ve tüm sırtınıza kan dolaşımına yardımcı olur!
Ve baldır ve alt 힐링업 vücut bakımı! Buzağınızı veya bacaklarınızı nasıl yönetiyorsunuz?Ben bir erkektim, bu yüzden yönetime gerçekten önem vermedim, ama vücut ciltlerine geldim ve baldır ve ayaklarımın neden önemli olduğunu tekrar anladım

댓글 남기기

이메일은 공개되지 않습니다. 필수 입력창은 * 로 표시되어 있습니다